Pilates a jóga pro sportovce eBook

Fatimma.cz Pilates a jóga pro sportovce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pilates a jóga pro sportovce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pilates a jóga pro sportovce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Pilates a jóga pro sportovce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,95 MB

ISBN: 9788073760861

POPIS
V různých sportech je z biomechanického hlediska řada pohybů nepřirozených. Pracují sice svaly celého těla, ale bez symetrie a s dysbalancí. Pilatesova metoda cvičení a jóga může tím, že učí od základu pohybovat všemi částmi těla se zpevněným středem, odstranit nepříznivé důsledky jednostranného zatěžování a současně předcházet případným zdravotním problémům, zejména s páteří.
STÁHNOUT ČÍST
Pilates a jóga pro sportovce alternativy - Heureka.cz
> Publications > Pilates & jóga pro sportovce. Pilates & jóga pro sportovce . BLAHUŠOVÁ, Eva. Pilates & jóga pro sportovce. Vyd. 1. Praha: Olympia, 2008. 128 s. ISBN 9788073760861. Other formats: BibTeX LaTeX RIS Basic information; Original name: Pilates & jóga pro sportovce ...
Jóga pro sportovce - Cunningham Ryanne | Knihy Grada
kompenzační cvičení a strečink • pilates/jóga pro sportovce V rámci článků o možnostech aktivní regenerace jsme si povídali o různých druzích jógy a pilates cvičení. Popsali jsme si jejich princip, výhody a přínosy pro naše tělo i ducha.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY