Účetnictví pro manažery eBook

Fatimma.cz Účetnictví pro manažery Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Účetnictví pro manažery! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Účetnictví pro manažery a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Účetnictví pro manažery.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,65 MB

ISBN: 8024711958

POPIS
Publikace usnadní manažerům a vlastníkům podniků proniknout do světa účetnictví a využít tak tohoto zdroje užitečných informací a výstupů pro řízení a rozhodování. Autor objasňuje základní principy, metody i praktické možnosti využití účetních dat a finanční analýzy jako nezbytného nástroje při kontrole, při řízení i při prezentaci podniku v souladu se světovými ekonomickými trendy. Čtenáři ocení, že výklad je doplněn o řadu příkladů, názorných grafů a tabulek, které usnadňují pochopení a zvládnutí teoretických zásad i jejich aplikaci v hospodářské praxi. Kniha je určena jak pro aktivní manažery, tak i pro ty, kteří se jimi teprve chtějí stát, je vhodným studijním materiálem pro studenty vysokých i středních škol s manažerským a ekonomickým zaměřením.
STÁHNOUT ČÍST
Seminář: Účetnictví pro manažery a neúčetní odborníky II ...
Další údaje; Typ výsledku: Odborná kniha: Utajení: není předmětem státního či obchodního tajemství: Organizační jednotka: Ekonomicko-správní fakulta
ON-LINE KURZ: Účetnictví pro manažery | Studium.cz
Účetnictví pro manažery. Předchozí obrázky Další obrázky. Cena s DPH 229,00 Cena bez DPH 208,18 Kč ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY