Skotsko eBook

Fatimma.cz Skotsko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Skotsko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Skotsko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Skotsko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,91 MB

ISBN: 8072379070

POPIS
Země nádherných hor, tajemných jezer a divokého pobřeží, země vzduchu prosyceného vůní moře, rašelinišť a bohatých dějin, které dýchají z tohoto osobitého koutu světa. Skotsko je cestovatelským požitkem pro ty, kteří umějí vychutnávat pozvolna. Vypravte se tam s tímto nepřekonatelným průvodcem z proslulé edice Lonely Planet.* Naplánujte si svoji cestu - pomůže vám kapitola o nejlepších trasách a mnoho přehledných map* Praktická doporučení kde se ubytovat a najíst při cestování s jakýmkoli rozpočtem* Aktualizované informace o dopravě, cenách a vstupech* Barevná příloha o nejzajímavějších místech* Slovníček nejpoužívanějších slov a frází
STÁHNOUT ČÍST
Skotsko na kole - CK ALPINA
Nejlepší památky - Skotsko: Přečtěte si recenze a prohlédněte si fotografie památek v Skotsku, Spojené království na Tripadvisoru.
Skotsko - iDNES.cz
Skotsko je jednou ze čtyř zemí konstituční monarchie Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, která se nachází v severní části ostrova Velká Británie. Skotsko nabízí řadu zajímavostí, ať již středověké hrady a katedrály, megalitické památky, krásné přírodní scenérie, nebo skvělou Whisky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY