Těhotenství - uživatelská příručka eBook

Fatimma.cz Těhotenství - uživatelská příručka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Těhotenství - uživatelská příručka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Těhotenství - uživatelská příručka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Těhotenství - uživatelská příručka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,84 MB

ISBN: 9788026401384

POPIS
Konečně! Komplexní průvodce těhotenstvím bez starostí! Přivést dítě na svět je jedním z rozhodujících okamžiků v životě, ale jedné věci se nedá vyhnout: Být těhotná může být náročným úkolem. Naštěstí je zde tato kniha, aby vám odpověděla na všechny naléhavé otázky: Kdy už konečně budu mít pokoj od ranních nevolností? Jak velké je moje miminko v tomto týdnu? Vyspím se ještě někdy v životě celou noc? Nastávající rodiče zde najdou odpovědi – průvodce jim bude dělat zkušená matka a gynekolog-porodník.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Těhotenství - uživatelská příručka | Moja-Kniha.cz
Těhotenství - uživatelská příručka. Cena s DPH 269,00 Cena bez DPH 244,55 Kč ...
Kniha: Těhotenství - uživatelská příručka (Sarah Jordan a ...
Těhotenství - uživatelská příručka Autor: Jordan Sarah, Ufberg David. Konečně! Komplexní průvodce těhotenstvím bez starostí! Přivést dítě na svět je jedním z rozhodujících okamžiků v životě, ale jedné věci se nedá vyhnout:Být těhotná může být náročným úkolem. Naštěstí je zde tato kniha, aby vám ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY