Přírodopis 7 eBook

Fatimma.cz Přírodopis 7 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Přírodopis 7! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Přírodopis 7 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Přírodopis 7.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,74 MB

ISBN: 9788072302963

POPIS
Učebnice seznamuje žáky s živočišnou říší, konkrétně s prvoky, žahavci, ploštěnci, hlísty, měkkýši, kroužkovci, členovci, hlavními skupinami obratlovců a se základy etologie. Jejím základem jsou přehledně strukturované dvoustrany.Publikace se vyznačuje zejména:uceleným a přehledně strukturovaným textempoutavým a co do objemu nadstandardním obrazovým doprovodem (čítajícím přes 550 fotografií, schémat a obrázků) a atraktivním grafickým zpracovánímmotivačními a aktivizačními prvky rozvíjejícími samostatné myšlení a tvořivost žákůZpracování klade důraz na schopnost vyvodit z předložených informací vlastní závěry. Tomuto cíli slouží i soubor zajímavých doplňkových textů zaměřených na praktický význam přírodopisných poznatků pro běžný život.
STÁHNOUT ČÍST
Přírodopis - 7.ročník - 2. ZŠ Kolín
Přírodopis s nadhledem 6 (Řešení pracovního sešitu) Přírodopis UNI Přírodopis s nadhledem 7 (Řešení pracovního sešitu) Přírodopis CZ Přírodopis s nadhledem 8 (Řešení pracovního sešitu) Přírodopis UNI Fyzika s nadhledem 7 (Řešení pracovního sešitu) Fyzika ...
Přírodopis
PŘÍRODOVĚDA - 5. třída. ZŠ Stonařov. Domácí výuka
SOUVISEJÍCÍ KNIHY