Spojenci eBook

Fatimma.cz Spojenci Image

INFORMACE

Spojenci je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jonathan Fenby. Přečtěte si s námi knihu Spojenci na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Spojenci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,79 MB

ISBN: 9788072522354

POPIS
Tři velmi odlišní muži z velmi odlišných zemí zachránili v průběhu druhé světové války svět před nacismem. Zatímco jejich armády stále ještě bojovaly, Franklin Roosevelt, Josef Stalin a Winston Churchill mapovali obrysy poválečného světa během intenzivních a často vypjatých rozhovorů, které se táhly přes čtyři roky. Tato kniha vypráví o tom, jak tito muži zvítězili ve válce, utvářeli mír, avšak jejich původní naděje slábly, a sílící konfrontace východu se západem nakonec vedla ke studené válce.
STÁHNOUT ČÍST
Spojenci DVD od 166 Kč - Heureka.cz
Spojenci bojují za zodpovědnou, transparentní, protikorupční a neklientelistickou správu Olomouckého kraje. Koalici KDU-ČSL, TOP 09, Zelených a hnutí ProOlomouc tvoří lidé, kteří dělají z kraje dobré místo k životu, ať už pracují ve škole, v ordinaci, ve firmě nebo na radnici, ve Sněmovně či v Senátu.
Spojenci DVD od 166 Kč - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Film Spojenci DVD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Spojenci DVD. Spojenci DVD od 166 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY