Daňové a nedaňové náklady 2016 eBook

Fatimma.cz Daňové a nedaňové náklady 2016 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Daňové a nedaňové náklady 2016! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Daňové a nedaňové náklady 2016 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Daňové a nedaňové náklady 2016.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,53 MB

ISBN: 9788090589926

POPIS
V publikaci autoři, daňoví poradci, předkládají čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý podnikatel postupuje tak, aby mu ze zisku zbylo co nejvíce. Problematika daňových a nedaňových nákladů je tak každým podnikatelským subjektem pečlivě sledována. Publikace je koncipována heslovitě podle jednotlivých dílčích okruhů zpracovávané problematiky. Obsahuje tak většinu důležitých oblastí, se kterými se může poplatník setkat. Je určena podnikatelům, účetním podnikatelských subjektů a dalším odborným pracovníkům v oblasti daně z příjmů fyzických i právnických osob.
STÁHNOUT ČÍST
Daňové a nedaňové náklady 2019 - Miloslav Hnátek | KOSMAS ...
Náklady, které jsou zaúčtovány a které nepovaľujeme za nedaňové náklady, nazýváme náklady daňovými. Jsou součástí účetnictví a do daňového přiznání k dani z příjmů PO se samostatně nevyčíslují - jsou součástí výsledku hospodaření před zdaněním, ze kterého daňové přiznání vychází.
Daňové a nedaňové výdavky - slovensko.sk
0 hodnocení Daňové a nedaňové náklady 2016 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V publikaci autoři, daňoví poradci, předkládají čtenářům zpracování problematiky správného uplatňování nákladů v základu daně z příjmů. Cílem podnikání je tvorba zisku a každý ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY