Srdce zimy eBook

Fatimma.cz Srdce zimy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Srdce zimy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Srdce zimy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Srdce zimy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,84 MB

ISBN: 9788073982881

POPIS
Rand je na útěku s Min, ale Cadsuane netuší, kam má namířeno. Ukáže se, že Mazrim Taim, vůdce Černé věže, je lhář, ale jeho cíle zůstávají zahaleny tajemstvím. Perrin zoufale hledá Faile, nyní zajatkyní Sevanny. S Elyasem Macherou, Berelain, prorokem a velmi nesourodým vojskem putují krajinou plnou banditů a Seanchanů… a zatím se vlčím snem a Tel’aran‘rhiodem plíží muž zvaný Zabíječ. V Tar Valonu, v Elaidině Bílé věži jsou intrikánky se svými plány a protiplány otřeseny do hlouby duše, když se před hradbami náhle objeví Egwain a její vzbouřenkyně. Do Ebú Daru dorazí seanchanská princezna známá jako Dcera Devíti měsíců – a Mat, jenž se zotavuje v Tarasinském paláci, je jí představen. Dojde k předpovězené svatbě?
STÁHNOUT ČÍST
HOW definice: Srdce zimy - Heart of Winter
Kniha Srdce zimy Přidat komentář. Denisa.knizky. 29.03.2019. Zatim nejlepsi dil, jak roste pribeh, rostrou i postavy a v tomto dile vesmes zajimave. ...
Pandora | Sperky.cz
Srdce zimy je pak zastavením devátým… Šachovnice Dobra a Zla …v němž se opět alespoň na chvíli setkáme s mladíkem Randem, nyní Drakem Znovuzrozeným, který stál na počátku války s Temným.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY