Klíč k Šalomounovu klíči eBook

Fatimma.cz Klíč k Šalomounovu klíči Image

INFORMACE

Klíč k Šalomounovu klíči je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lon Milo DuQuette. Přečtěte si s námi knihu Klíč k Šalomounovu klíči na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Klíč k Šalomounovu klíči.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,78 MB

ISBN: 8020415572

POPIS
Lon Milo DuQuette je autorem dvanácti knih o magii, kabale, tarotu a západních duchovních tradicích, o kterých píše velmi srozumitelně a s lehkou dávkou humoru a sebeironie. Často vystupuje v médiích jako propagátor esoterických nauk, přednáší a cestuje po celém světě. Kniha Klíč k Šalomounovu klíči se zabývá legendární postavou krále Šalomouna z historického i esoterního pohledu, přičemž důkladně zkoumá historii řádu templářů a nabízí překvapivé odhalení jejich tajemství. V obřadech zednářů nachází důkazy o možném spojení templářů se zednáři (autor sám je významným členem Cechu). Součástí je i zasvěcený pohled na biblické příběhy Starého zákona, zkoumání jejich historické věrnosti, jakož i seznámení s vnitřními rozpory v církvi v prvních stoletích n. l. V části Šalomounova magie odhaluje a vysvětluje sedm Šalomounových tajemství a v příloze nabízí výňatky ze spisu Clavicula Solomonis Regis (Klíčky krále Šalomouna), uvádějícího některé magické symboly, rekvizity a formule, včetně popisu všech 72 pečetí. Nejedná se o spekulace ve stylu Dana Browna, ale o odbornou práci, která se přesto čte jako napínavý román. Je to jednoduchá, jasná a metodická studie poznání a nezávislého myšlení, která vede čtenáře krok za krokem k pochopení principů magie, ale i k poznání sebe sama.
STÁHNOUT ČÍST
DuQUETTE, Lon Milo : Klíč k Šalomounovu klíči
Inzerát č. 119419748: knihy I, Cena: V textu, Lokalita: Přerov
Klíč k Šalamounovu klíči - Knihkupectví Luxor
Klíč k Šalomounovu klíči od Lon Milo DuQuette v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY