Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska eBook

Fatimma.cz Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska Image

INFORMACE

Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Clive Wynne. Přečtěte si s námi knihu Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,63 MB

ISBN: 9788024263809

POPIS
Důkazy mluví jasně – psi cítí lásku stejně jako lidé. Populárně naučná kniha z pera renomovaného odborníka se zabývá světem psích emocí a jejich jedinečnou vazbou na člověka. Autor na základě současných výzkumů a vlastního pozorování dospívá k závěru, že psi mají zvláštní druh emoční inteligence, která jim umožňuje vycházet s lidmi způsobem, jehož žádné jiné zvíře není schopno. Kapitoly jako „Čím jsou psi tak jedineční“ „Tělo a duše“, „Jak se psi zamilovávají“ nebo „Psi si zaslouží lepší život“ zevrubně popisují, jak pes vnímá a cítí. Záměrem textu není jen psy studovat a porozumět jim, ale především jim díky novým znalostem pomáhat vést bohatší, spokojenější život.
STÁHNOUT ČÍST
Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska - 9788024263809 ...
Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo:
Pes je láska - Wynne Clive, Pevná vazba vázaná ...
Populárně naučná kniha z pera renomovaného odborníka na chování psů se zabývá světem psích emocí a jedinečnou vazbou na člověka. Autor na základě současných výzkumů a vlastního pozorování dospívá k závěru, že psi mají zvláštní druh inteligence, který jim umožňuje vycházet s lidmi způsobem, jehož žádné jiné zvíře není schopno.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY