Periferie jazyka eBook

Fatimma.cz Periferie jazyka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Periferie jazyka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Periferie jazyka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Periferie jazyka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,76 MB

ISBN: 9788074223495

POPIS
Originální a dosud nikde neexistující systematický vhled do jazyka, který nabízí věrný a hloubkový pohled na povahu a chování takového typu slov jako najevo, vstříc, úkor, dokořán, kterým se nikdy pozornost nevěnovala. Vstupními zdroji pro tento slovník byl stomilionový korpus češtiny (SYN), frazeologický slovník a další zdroje; tato data byla zpracována několika programy a následnou manuální analýzou vedoucí ke konečnému tvaru. Takto se k uživateli dostává celkem 3623 monokolokabilních slov (slovních tvarů), vybavených především frekvencemi a to ve dvou podobách.
STÁHNOUT ČÍST
ČERMÁK, František : Periferie jazyka
Periferie jazyka František Čermák Originální a dosud nikde neexistující systematický vhled do jazyka, který nabízí věrný a hloubkový pohled na. Libri Latini latinský jazyk a historie Poznejte základy evropské kultury .
Periferie jazyka František Čermák | Knihkupectví Daniela
Periferie jazyka Slovník monokolokabilních slov — Academia Periferie jazyka - Slovník monokolokabilních slov František Čermák. Originální a dosud nikde neexistující systematický vhled do jazyka, který nabízí věrný a hloubkový pohled na povahu a chování takového typu slov jako najevo, vstříc, úkor, dokořán, kterým se nikdy pozornost nevěnovala.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY