Harrington on Hold'em - Pokročilé strategie pro no-limit turnaje (Díl 2.) eBook

Fatimma.cz Harrington on Hold'em - Pokročilé strategie pro no-limit turnaje (Díl 2.) Image

INFORMACE

Hledáte knihu Harrington on Hold'em - Pokročilé strategie pro no-limit turnaje (Díl 2.)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Bill Robertie? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Harrington on Hold'em - Pokročilé strategie pro no-limit turnaje (Díl 2.).pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

ISBN: 9788090470705

POPIS
V prvním dílu knihy, Harrington on Hold'em: Volume I: Strategie hry, Dan Harrington vysvětlil, jak hrát v počátečních fázích turnaje, kdy má většina hráčů spoustu žetonů a blindy jsou nízké. Druhý díl, Harrington on Hold'em: Volume II: Závěrečné fáze turnajů, vám odhalí, jak si poradit s pozdějšími fázemi turnaje, ve kterých ubylo soupeřů, blindy a ante stoupají a velká výhra je na dosah. Harrington vám ukáže, jak provádět moves, jak si poradit s ošidnými body zlomu a dosáhnout tak v turnaji co nejlepšího výsledku. Celá jedna kapitola je rovněž věnována headsupu, jehož strategie byla dříve přísně střeženým tajemstvím nejlepších hráčů pokeru.
STÁHNOUT ČÍST
Dan Harrington - Harrington on Holdem díl. 2. Závěrečné ...
Kniha: Harrington on Hold'em - Pokročilé strategie pro no-limit turnaje (Díl 2.) (Dan Harrington a Bill Robertie). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Poker, karetní hry | Kupte Knihy na Martinus.cz
Rádi přijedeme a vykoupíme knihy, staré hračky, nábytek, techniku, starožitnosti, umění a další sběratelský materiál. Volejte kdykoliv 601118787.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY