Miluj mě navždy eBook

Fatimma.cz Miluj mě navždy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Miluj mě navždy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Miluj mě navždy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Miluj mě navždy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,70 MB

ISBN: 9788072465385

POPIS
Ema se na plese nečekaně setká s Markem, který byl její velkou láskou, ale nakonec se oženil s jinou ženou. Nyní je Ema šťastně vdaná za Tibora a čeká dítě. Jenže setkání s Markem vyplaví na povrch city, o nichž se domnívala, že je dávno pohřbila. Vyptává se Marka na jeho rodinu, ale ten se odpovědím vyhýbá. Druhý den se zděšená Ema dozví, že Marko spáchal v noci sebevraždu. Je to pro ni obrovský šok a neodbytně ji pronásleduje pocit, že je nějakým způsobem zodpovědná za Markovu smrt. Rozhodne se proto zjistit, co ho k jeho činu vedlo. Jenže u všech, kteří Marka znali, naráží na hradbu mlčení….
STÁHNOUT ČÍST
Miluj mě navždy - Katarína Gillerová | KOSMAS.cz - vaše ...
Kniha: Miluj mě navždy Autor: Katarína Gillerová Emma, šťastně vdaná a v očekávání, se na plese nečekaně setká se svou životní láskou Markem.
Miluj mě navždy (Sherring Cross, #2) by Johanna Lindsey
Miluj mě navždy. Kdo napsal knihu Miluj mě navždy? Autorem je Katarína Gillerová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY