Fotografie eBook

Fatimma.cz Fotografie Image

INFORMACE

Fotografie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zack Arias. Přečtěte si s námi knihu Fotografie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Fotografie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,44 MB

ISBN: 9788074133107

POPIS
O všem kolem fotografování, na co jste se chtěli zeptat, a co vám asi ještě nikdo neřekl.Zack Arias je zajímavý fotograf. Je to Američan, specializuje se na tutoriálovou fotografii, fotografuje hudební skupiny a baví ho street fotografie. Má svůj blog a svým nezaměnitelným způsobem odpovídá na nejrůznější dotazy začínajících fotografů, zejména těch, kteří uvažují o fotografii jako o svém povolání.Kniha Fotografie – praktické otázky a praktické odpovědi je výběrem asi stovky otázek, které se na tomto blogu objevily, a Zackových odpovědí na ně. Jsou to odpovědi často drsné, ale vždy vycházející z praktických zkušeností. Zack nikomu nevykládá o tom, jak nádherné je povolání fotografa, že stačí být odhodlaný, mít svůj styl, věřit si a jít do toho. Zack Arias zná řemeslo fotografa do detailu, ví, co obnáší shánění zakázek, jak je to s konkurencí, s náklady na techniku i s úskalími při jednáních s klienty.Celá kniha však není jenom o fotografii jako řemesle. Řada dotazů se týká i technického vybavení a i zde jsou Zackovy odpovědi především praktické: rozebere, co je skutečně nezbytné, co je lépe si vypůjčit, do čeho se vyplatí investovat. Nenajdete u něj nadržování žádné značce, a i když nedá dopustit na svůj Phase One, ví, proč ho používá. Zajímavá jsou i jeho doporučení nezbytného, minimálního a pokročilého fotografického vybavení. A nad rámec jsou příběhy z jeho vlastní fotografické praxe.Kniha je psána jazykem bloggera – Zack nemá daleko k výstižnému slovíčku, které byste v učebnici fotografie pro slečny ze slušných rodin asi hledali marně. To všechno dohromady tvoří unikátní knihu, kterou je potřeba si přečíst – je praktická, je o skutečném světě fotografie a od člověka, který ví, o čem píše.
STÁHNOUT ČÍST
Fotografie | Samsung Česká republika
Fotografie is het met behulp van licht en andere vormen van straling vastleggen van afbeeldingen van voorwerpen en verschijnselen op radiatie- of stralingsgevoelig materiaal. Het woord is afgeleid van het Grieks en betekent letterlijk schrijven met licht (φῶς (phōs): licht, en γράφειν (graphein): schrijven).. Iemand die beroepsmatig fotografie verricht heet een fotograaf.
Digitální fotografie - vyvolávání snímků - EMPIKFOTO.CZ
Fotografia Hodonín je provozovna fungující od roku 1968 se čtyřicetiletou praxí majitele firmy. Zajišťujeme služby celého fotografického sortimentu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY