Malá bubenice eBook

Fatimma.cz Malá bubenice Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malá bubenice! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malá bubenice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Malá bubenice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,42 MB

ISBN: 9788025730249

POPIS
Krásná Holanďanka, pohledný Palestinec, mladá anglická herečka. Co mají společného s teroristickým útokem na izraelského úředníka v Německu? Děsivé důsledky. Charlie je najata izraelskou tajnou službou, aby se vydávala za propalestinskou aktivistku a milenku bratra nebezpečného teroristy. Počíná si ve své roli tak dobře, že nakonec už neví, komu být loajální a koho zradit. Čím víc se ponořuje do své role, tím víc jí hrozí, že z ní zcela vypadne. Přestože román vznikl v roce 1983, jeho výpověď je stále platná a veskrze současná. Autor se soustředí především na izraelskou výzvědnou službu a její metody, ale ty jsou kolikrát tak špinavé, že ho nelze podezřívat z toho, že by stranil některému z opozičních táborů tohoto blízkovýchodního konfliktu. V roce 1984 vznikl podle knihy film s Diane Keatonovou v hlavní roli. V roce 2018 odvysílala televize BBC stejnojmenný seriál, který režíroval Park Chan-wook.
STÁHNOUT ČÍST
V Chebu natáčí britští filmaři špionážní film Malá bubenice
Malá bubenice je příběhem, v němž se izraelský špion snaží dopadnout palestinského teroristu Khalila, který chystá atentáty na židovské cíle v Evropě. Titulní postavou je pak anglická herečka, která je dvojitou agentkou. Na filmové plátno již bylo převedeno několik le Carrého knih, v posledních letech třeba Jeden ...
Malá bubenice - John le Carré | Databáze knih
Německé nápisy na obchůdcích a kavárnách, komparzisté v dobových oblecích a účesech, kamery, osvětlovací technika a profesionální herci. Cheb se změní na rakouské městečko z 60. let. Anglická produkce tu bude ve středu 30. a ve čtvrtek 31. května natáčet špionážní film Malá bubenice.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY