Kniha odpovědí eBook

Fatimma.cz Kniha odpovědí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kniha odpovědí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kniha odpovědí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Kniha odpovědí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,59 MB

ISBN: 9788073909765

POPIS
Časopis Popular Science byl založen v roce 1872 a se 6,7 miliony čtenáři je nejčtenějším časopisem o vědě a technice na světě. Každý měsíc Popular Science přináší novinky z oblasti vědy, které ovlivňují náš každodenní život. Popular Science se řadí mezi nejdéle vydávané magazíny ve Spojených státech amerických. Vychází v pěti světových jazycích a v devíti zemích. Jeho webové stránky PopSci.com patří mezi nejnavštěvovanější internetové stránky o vědě. Bjorn Carey psal v magazínu sloupky, kde se ptal vědců na zvláštní a šílené otázky.V současnosti edituje také magazín Life’s Little Mysteries a působí na New Yorské univerzitě jako profesor žurnalistiky. Svými články přispívá na internetové stránky LiveScience a Space.com. Vystudoval biochemii na Univerzitě Bowdoin a získal titul z Univerzity v New Yorku. Žije v New York City se svou ženou Corey a synem Henrym.
STÁHNOUT ČÍST
Velká kniha otázek a odpovědí - neuveden | Knihy Dobrovský
(12 odpovědí) Znáte nějaký citát od Shakespeara kromě Být, či nebýt? (9 odpovědí) Jakou báseň, popř. text si mám vybrat na recitaci? (3 odpovědi) Znáte české slovo začínající na y? (9 odpovědí) Kde stáhnout zdarma e-knihy? (3 odpovědi) Proč je havran jako psací stůl? (3 odpovědi) Jak vypadá brožovaná vazba knihy?
Kniha Největší kniha otázek a odpovědí - kolektiv ...
Odpovědi z nebe napsala oblíbená autorka s médiem Claire. V tomto působivém bestselleru najdeme fascinující skutečné příběhy obyčejných lidí, kteří zažili přímou komunikaci s duchovním světem, a také záznamy prožitků těch, kteří prostřednictvím výkladu média doklad o tom, že život smrtí nekončí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY