Historie přeje odvážným eBook

Fatimma.cz Historie přeje odvážným Image

INFORMACE

Hledáte knihu Historie přeje odvážným? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Veronika Resslová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Historie přeje odvážným.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,25 MB

ISBN: 8072683187

POPIS
Publikace "Historie přeje odvážným" je shrnutím tří článků, které Jiří Stibral publikoval časopisecky. První kapitola se zabývá napadením Kréty, kde byl simulován letecký útok na Velkou Británii. Druhá kapitola je pozoruhodnou studií životopisu Ch. de Gaula a jeho vztahu k předválečnému Polsku a Československu.Ve třetí kapitole se autor zabývá vznikem státu Izrael a problémy, které s jeho existencí souvisí. Poutavá četba přináší také řadu málo známých informací.
STÁHNOUT ČÍST
Jiří Stibral - Megaknihy.cz
Historie přeje odvážným. Kdo napsal knihu Historie přeje odvážným? Autorem je Jiří Stibral. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Zednáři - Jiří Stibral | Knihy Dobrovský
Vážení zákazníci, e-shop je v provozu včetně možnosti osobního odběru v naší prodejně v Pražské. Nově zaveden i rozvoz knih po Liberci a okolí, platba při převzetí kartou či hotově, způsob dodání zvolte prosím "Dohodnout jiný způsob až po objednání."
SOUVISEJÍCÍ KNIHY