Vytápění eBook

Fatimma.cz Vytápění Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vytápění! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vytápění a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Vytápění.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,65 MB

ISBN: 8086817113

POPIS
Nové, zcela přepracované a aktualizované vydání učebnice, která naposledy vyšla v r. 1990. Seznamuje žáky se základními pojmy v oboru vytápěcí techniky, aplikuje zákony hydromechaniky a termodynamiky při praktickém řešení vytápěcích zařízení a postupně seznamuje se zásadami návrhu a výpočtu všech používaných otopných soustav. Jednotlivé kapitoly jsou doplněny potřebnými výpočtovými a informačními tabulkami.Aktualizace původního vydání je pro studující i odborníky pracující v oboru tepelné energetiky velkým přínosem, protože přináší nový široký a ucelený přehled z oboru vytápění se zapracováním aktuálních právních předpisů a norem, kterých se měnilo v posledním období značné množství.Kromě studujících středních škol bude kniha sloužit jako potřebná příručka všem středně technickým pracovníkům v oboru vytápění.
STÁHNOUT ČÍST
Podlahové topení - prodej, poradenství | TOPENILEVNE.CZ
Systémy centrálního řízení vytápění . Centrální vytápěcí systémy a centrální systém vytápění Jablotron a Pocket Home jsou velmi důmyslné systémy vytápění budovy a to bezdrátovým i drátovým propojením prvků s možností nastavení a řízení teploty každé místnosti zvlášť.
Vytápění | PREměření
Projektování - vytápění velkých budov, velké kotelny a rozvody tepla (103) Projektování - vytápění průmyslových budov (36) Projektování - alternativní a obnovitelné zdroje tepla (94) Projektování - rozvody plynu (57) Montáž a servis vytápění pro rodinné domy (401)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY