Magický zvěrokruh eBook

Fatimma.cz Magický zvěrokruh Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Magický zvěrokruh! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Magický zvěrokruh a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Magický zvěrokruh.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,34 MB

ISBN: 9788087678725

POPIS
Při pozorování oblohy se starověcí astrologové domnívali, že změny v přírodě i v chování lidí souvisejí s polohou Slunce a souhvězdí. Astrologové rozdělili pomyslný pás na dvanáct stejných dílů, v nichž se nacházejí jednotlivá souhvězdí. Každému příslušelo jedno znamení a přisoudili každému z nich jiný soubor charakteristik.Dvanáct znamení tvoří zvěrokruh začínající od jarního bodu Beranem, Slunce oběhne celý kruh a znovu se se vrátí k jarnímu bodu přibližně za 365 dní. Název zvěrokruh neboli zvířetník pochází z řeckého zodiacus.Znamení tvoří základ horoskopu jako důležité ovlivnění, které na jedince působí při narození, ale vlivů je více a sestavování horoskopu je mnohem komplikovanější. Podle postavení Měsíce ve zvěrokruhu ovlivňují pak jednotlivá znamení dané období, každé přibližně dva a půl dne, všech dvanáct 28 dní.
STÁHNOUT ČÍST
Magický zvěrokruh - Petra Neomillnerová | Elektronická ...
Magický zvěrokruh. Autor: Klára Trnková ... Dvanáct znamení tvoří zvěrokruh začínající od jarního bodu Beranem, Slunce oběhne celý kruh a znovu se se vrátí k jarnímu bodu přibližně za 365 dní. Název zvěrokruh neboli zvířetník pochází z řeckého zodiacus.
Kniha: Magický zvěrokruh - Petra Neomillnerová | Knihy.ABZ.cz
andĚlskÝ zvĚrokruh a jeho rozdĚlenÍ planet vliv a vÝznam planet . 12 znamenÍ zvĚrokruhu a rozdĚlenÍ planet k nim. beran (kamael) 21.03. - 20.04. planeta - mars (kamael) Živel - ohen znamenÍ - muŽskÉ magickÉ ČÍslo - 5 magickÝ den - ÚterÝ (osobnost,charakter) bÝk (hagiel) 21.04. - 20.05. planeta - rannÍ venuŠe ( hagiel ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY