Adventní kalendář eBook

Fatimma.cz Adventní kalendář Image

INFORMACE

Hledáte knihu Adventní kalendář? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Iva Pecháčková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Adventní kalendář.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,82 MB

ISBN: 9788087596777

POPIS
Originální a hravá publikace skládající se z pětadvaceti samostatných leporel pěti velikostí, tvořících dohromady důmyslnou skládačku na principu puzzle. Malé knihy jsou číslované a na jednotlivé dny adventu připadá jeden příběh. Poslední kniha je malý zpěvník nejznámějších koled, které děti mají rády. Kalendář z leporel se nevyhazuje jako ten čokoládový, celý rok může spát někde v krabici spolu s betlémem, až přijde nový advent, děti si s ním pohrají znovu.
STÁHNOUT ČÍST
Lego CITY 60235 Adventní kalendář od 398 Kč - Heureka.cz
Lepší adventní kalendář. Rumový adventní kalendář. I tento rok dali naši kolegové z Dánska dohromady 24 parádních vzorků pečlivě vybraných rumů. Na každý prosincový den do Vánoc jeden. Všechny je zabalili do krásného balení a přidali k tomu 2 speciální rumové skleničky. Protože ve dvou se to lépe pije.
L.O.L. Surprise Adventní kalendář na Sparkys.cz
Soutěž Adventní kalendář začala právě dnes na portálu TN.cz a potrvá až do Štědrého dne. Každý den nadělíme soutěžícím novou výhru. Celkově se soutěží o výhry v hodnotě 70 000 Kč.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY