Adventní kalendář eBook

Fatimma.cz Adventní kalendář Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Adventní kalendář! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Adventní kalendář a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Adventní kalendář.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,55 MB

ISBN: 9788087596777

POPIS
Originální a hravá publikace skládající se z pětadvaceti samostatných leporel pěti velikostí, tvořících dohromady důmyslnou skládačku na principu puzzle. Malé knihy jsou číslované a na jednotlivé dny adventu připadá jeden příběh. Poslední kniha je malý zpěvník nejznámějších koled, které děti mají rády. Kalendář z leporel se nevyhazuje jako ten čokoládový, celý rok může spát někde v krabici spolu s betlémem, až přijde nový advent, děti si s ním pohrají znovu.
STÁHNOUT ČÍST
Adventní kalendáře - Heureka.cz
Soutěž Adventní kalendář začala právě dnes na portálu TN.cz a potrvá až do Štědrého dne. Každý den nadělíme soutěžícím novou výhru. Celkově se soutěží o výhry v hodnotě 70 000 Kč.
NIVEA adventní kalendář 2019 | notino.cz
Adventní kalendář je zvláštní druh kalendáře ukazující 24 dní spojených s křesťanskými Vánocemi a dobou adventu.Kalendář slouží k odpočítávání dnů adventu ke Štědrému dnu.Rozšířená je papírová verze, ve které se nachází 24 políček vyplněných malou sladkostí, často čokoládou různého tvaru. Existují i různé elektronické verze adventních ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY