Smrt si říká Tutter eBook

Fatimma.cz Smrt si říká Tutter Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Smrt si říká Tutter! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Smrt si říká Tutter a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Smrt si říká Tutter.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,62 MB

ISBN: 8072940597

POPIS
Špičkový reportér MF DNES Luděk Navara podává ve své knize neuvěřitelný příběh Wernera Tuttera, nemilosrdného vraha, esesáka, který na konci války zaživa upálil desítky lidí ve valašské vesnici Ploština, po válce spořádaného měšťana v bavorském Kötzingu, a jak nedávno vyplynulo na povrh, komunistického špiona v jedné osobě. StB jeho minulost dobře znala; místo aby ho vydala soudu, použila ho jako špiona. Navarova kniha má všechny znaky kvalitní literatury faktu: bohatý děj, množství pramenů, jasnou linii a překvapivé zvraty, jaké dokáže připravit jen sama skutečnost. I proto může být čtivější než kdejaký módní román. Příběh, který nám odkrývá, je příběhem dvakrát zvrácené doby. Po fašistickém teroru následoval teror komunistický. Navzájem se nenáviděly, měly však mnoho společného. Vychází ve spolupráci s nakladatelstvím Větrné mlýny.
STÁHNOUT ČÍST
Kilo klobás aneb vina a trest - iDNES.cz
Držme si palce. Dobré knihy Populárně náučná Dějiny a fakta Podle období Druhá světová válka. Smrt si říká Tutter. Ohodnotit » ...
Smrt si rika tutter levně | Mobilmania zboží
Smrt si říká Engelchen (DVD) Český film režisérské dvojice Ján Kadár - Elmar Klos je adaptací stejnojmenného románu spisovatele Ladislava Mňačka. Film se vrací námětově do doby na sklonku druhé světové války, kde zachycuje život a boje našich i sovětských partyzánů na moravsko-slovenském pomezí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY