Piráti eBook

Fatimma.cz Piráti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Piráti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Piráti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Piráti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,48 MB

ISBN: 9788025329924

POPIS
Všichni na palubu! Vytáhni pirátskou vlajku na stožár a vypluj s námi na dobrodružnou výpravu za piráty a bukanýry. Zjisti, kdo byli piráti, jak jejich řemeslo vzniklo a jakými pravidly se řídili. Vydej se do zrádných vod Karibiku a obdivuj pohádkový třpyt pokladů. Seznam se s nejslavnějšími piráty historie a poznej, co symbolizovala lebka se kříženými hnáty. Otestuj své vědomosti v báječných hrách a kvízech a užij si super zábavu.
STÁHNOUT ČÍST
Česká pirátská strana - Pirati.CZ
já nevím o žádném takovém klubu Jako gesto to zní dobře ,skoro stejně jako že je tu krizový štáb a všechno najednou bude transparentní.Klub je vlastně všech tak o něm budou všichni rozhodovat nebo jejich zástupci .Rodiče nejsou od toho aby rozhodovali o chodu klubu kdo v něm bude co dělat to může fungovat teoreticky na amatérské úrovni ne na profesionální.Je i ...
Piráti Pardubice
Piráti z Ostravy-Jihu: Rekreační středisko Skalice Frýdek-Místek zůstane v majetku města Ostrava, 15. května 2020 - Co je doma, to se počítá! Více než roční drama kolem rekreačního střediska Skalice má happyend.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY