Provozní reaktorová fyzika eBook

Fatimma.cz Provozní reaktorová fyzika Image

INFORMACE

Provozní reaktorová fyzika je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lenka Heraltová. Přečtěte si s námi knihu Provozní reaktorová fyzika na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Provozní reaktorová fyzika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,18 MB

ISBN: 9788001059012

POPIS
Skripta, primárně určená pro studenty magisterského studijního programu v oboru Jaderné inženýrství pro předmět Provozní reaktorová fyzika, si kladou za cíl poskytnout nezbytný, ale komplexní úvod do problematiky provozní raktorové fyziky s hlavním důrazem na neutroniku jaderného paliva a aktivní zóny reaktoru. Učební text navazuje na první vydání z roku 2001, ale je zásadně přepracovaný s ohledem na vývoj v oblasti provozní reaktorové fyziky, který proběhl za 15 let od vydání prvních skript.
STÁHNOUT ČÍST
Učebnice fyzika, CVUT Praha - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Provozní reaktorová fyzika - Ľubomír Sklenka, Lenka Heraltová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Provozní reaktorová fyzika - Ľubomír Sklenka, Lenka Heraltová.
Dynamika a provozní fyzika
Skripta, primárně určená pro studenty magisterského studijního programu v oboru Jaderné inženýrství pro předmět Provozní reaktorová fyzika, si kladou za cíl poskytnout nezbytný, ale komplexní úvod do problematiky provozní raktorové fyziky s hlavním důrazem na neutroniku jaderného paliva a aktivní zóny reaktoru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY