Svět pavouků a hmyzu eBook

Fatimma.cz Svět pavouků a hmyzu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Svět pavouků a hmyzu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Svět pavouků a hmyzu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Svět pavouků a hmyzu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,84 MB

ISBN: 9788026421351

POPIS
Velké množství fotografií a detailních ilustracíV této fascinující knize se dočteš nejzajímavější fakta ze světa pavouků a hmyzu. Detailní ilustrace a nádherné fotografie ti prozradí jejich skrytá tajemství a umožní pohled do prostředí, v nichž žijí, třeba do vnitřního prostoru mraveniště či úlu. Poznáš anatomii hmyzu od děsivých tarantulí až po půvabné vážky, seznámíš se se strategií jejich útoku a obrany, kamufláží i s jejich jídelníčkem a dozvíš se mnohé o jejich chování, rozmnožování a životních cyklech. Podrobné, ale srozumitelné popisy jsou zábavné a uspořádané přitažlivým způsobem. Fascinující design poutá pozornost a budí zájem o okolní svět.
STÁHNOUT ČÍST
Specifikace Svět pavouků a hmyzu - kolektiv autorů ...
V této fascinující knize se dočteš nejzajímavější fakta ze světa pavouků a hmyzu. Detailní ilustrace a nádherné fotografie ti prozradí jejich skrytá tajemství a umožní pohled do prostředí, v nichž žijí, třeba do vnitřního prostoru mraveniště či úlu.
Svět pavouků a hmyzu | Albatrosmedia.cz
Svět pavouků a hmyzu Autor: kolektív - PROBÁDEJ TAJEMNÝ SVĚT PAVOUKŮ A HMYZU - V této fascinující knize se dočteš nejzajímavější fakta ze světa pavouků a hmyzu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY