Sbor chilburských dam eBook

Fatimma.cz Sbor chilburských dam Image

INFORMACE

Sbor chilburských dam je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jennifer Ryan. Přečtěte si s námi knihu Sbor chilburských dam na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Sbor chilburských dam.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,25 MB

ISBN: 9788025721711

POPIS
Kniha Jennifer Ryanové je důmyslně konstruovaným románem s tajemstvím, zasazeným do bouřlivého údobí druhé světové války, kdy na Británii útočilo německé letectvo. Autorka svůj čtivý příběh zasadila na anglický venkov, a prostřednictvím hlasů několika žen líčí střet tradičního života a velkých dějin. Román dovedně poskládala z dopisů a deníkových záznamů, které umocňují intimitu líčených příběhů, a okořenila jej vášnivými i osudovými střety postav, které musejí překonávat válečné útrapy, předsudky i sociální přehrady.
STÁHNOUT ČÍST
Sbor chilburských dam - Catalog of Frantisek Bartos ...
Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Sbor chilburských dam - Jennifer Ryanová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sbor chilburských dam - Jennifer Ryanová.
Kniha Sbor chilburských dam - Jennifer Ryan | Dobré Knihy.cz
Nakladatelství Argo, jedno z nejvýraznějších českých nakladatelství posledního desetiletí. Vydáváme kvalitní beletrii, historické i jiné odborné knihy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY