Víceúčelový vrtulník Mi-2 eBook

Fatimma.cz Víceúčelový vrtulník Mi-2 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Víceúčelový vrtulník Mi-2! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Víceúčelový vrtulník Mi-2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Víceúčelový vrtulník Mi-2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,56 MB

ISBN: 9788086808611

POPIS
Obsáhlá monografie se věnuje všem vyráběným verzím známého vrtulníku Mi-2. Nechybí ani podrobný technický popis konstrukce, interiérů a výzbroje.Ačkoli Mi-2 rozhodně nemůžeme zařadit mezi "magnety" leteckých výstav a muzeí, patří mezi nejúspěšnější vrtulníky na světě. Přes pět tisíc vyrobených strojů a více než čtyřicet let provozu jasně ukazuje, jak užitečný tento vrtulník byl a v mnoha zemích stále je. Většinou je ale na leteckých dnech pouhým exponátem a příznivci letectví jej shlédnou hlavně při cestě za "zajímavějšími", zejména zbraněmi se ježícími typy. Stejně je tomu i v oblasti literatúry. Proto vznikla tato monografie, která alespoň ve stručnosti připomíná historii a vývoj tohoto velmi rozšířeného lehkého vrtulníku...Jakub Fojtík
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Víceúčelový vrtulník Mi-2 - Jakub Fojtík | Knihy.ABZ.cz
Směr Model Vrtulník Mi 2 1:48 . VRTULNÍK MI 2 Vypravte se na průzkumnou misi vrtulníkem, který si sami postavíte. Stavebnice obsahuje celkem 29 plastových dílků. Hotový model je vyveden v měřítku 1:48, jeho délka je 27,6 cm a šířka 4 cm. Průměr vrtulových listů je 30 cm.
Mi-4 - Víceúčelový vrtulník Mi-4 - Jakub Fojtík | Knihy ...
Srovnání cen Víceúčelový vrtulník Mi-2. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 401 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY