Když tělo bojuje s duší eBook

Fatimma.cz Když tělo bojuje s duší Image

INFORMACE

Když tělo bojuje s duší je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ruediger Dahlke. Přečtěte si s námi knihu Když tělo bojuje s duší na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Když tělo bojuje s duší.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,78 MB

ISBN: 9788026412090

POPIS
Jak můžeme léčit alergie a infekce zlepšením stavu naší duše. Lékař a psychoterapeut Ruediger Dahlke rozebírá aktuální zdravotní problémy současnosti. Tělesné onemocnění je vlastně projevem vnitřního napětí, hněvu a potlačované agrese. Pokud se nevyrovnáme s principem agrese, obrátí se nakonec proti nám, takže ve výsledku můžeme bojovat proti sobě samým. Autor čtenáře přiměje k zamyšlení, aby namísto svého vnitřního boje těla a duše našel odvahu ke změně. Tato kniha je aktualizovaným vydáním knihy Agrese jako šance.
STÁHNOUT ČÍST
Rüdiger Dahlke: Když tělo bojuje s duší - Joalis ...
Když tělo bojuje s duší 199,-Ihned ke čtení Koupit Jak můžeme léčit alergie a infekce zlepšením stavu naší duše Lékař a psychoterapeut Ruediger Dahlke rozebírá aktuální zdravotní problémy současnosti.
Když tělo bojuje s duší (Ruediger Dahlke) | Detail knihy ...
Když tělo bojuje s duší. ... Pokud se nevyrovnáme s principem agrese, obrátí se nakonec proti nám, takže ve výsledku můžeme bojovat proti sobě samým. Autor čtenáře přiměje k zamyšlení, aby namísto svého vnitřního boje těla a duše našel odvahu ke změně.Tato kniha je aktualizovaným vydáním knihy Agrese jako šance.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY