Zastřešení bazénů eBook

Fatimma.cz Zastřešení bazénů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zastřešení bazénů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zastřešení bazénů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Zastřešení bazénů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,47 MB

ISBN: 8073661236

POPIS
Počet majitelů bazénů narůstá a úměrně tomu se zvyšuje také zájem o zastřešení či jiný způsob zakrytí bazénu. Zastřešení si ale nepořizujete na jednu sezónu, čemuž odpovídá i investovaná částka. Je proto nezbytné přistupovat k výběru zastřešovacího systému uvážlivě. Nabídka je široká – jednotlivé druhy zastřešení (pevné kryty typu zimní zahrady, mobilní pokrytí či lehké fólie a plachty) je dnes možné pořídit v různých materiálech i kvalitě provedení, v závislosti na individuálním přání, technických podmínkách daného exteriéru a finančních možnostech zájemce. Tato kniha chce pomoci současným i budoucím majitelům bazénů a zájemcům o jejich zastřešení zorientovat se v problematice, nastínit možnosti řešení a zmapovat situaci na trhu. Autor publikace vám vysvětlí, proč je výhodné pořídit „střechu“ pro bazén a podle čeho je vhodné zastřešení vybírat. Podrobně se věnuje zejména oblasti posuvného zastřešení bazénů. Autor poradí s údržbou, čištěním a opravami běžných závad krycí konstrukce. Dozvíte se také, co vše je třeba před montáží vybraného zastřešení připravit a jak vybrat spolehlivého dodavatele.
STÁHNOUT ČÍST
Zastřešení bazénů
Vysoké zastřešení bazénů (tzv. „podchozí") - výška zastřešení od 180 cm umožní po celé délce zastřešení bazénu bezproblémový průchod. Pod vysoké zastřešení lze umístit židle, stoly, květiny atd.
Levné laminátové bazény - Laminátové bazény
Výběr zastřešení bazénů není jednoduchá záležitost, proto je nutné věnovat maximální pozornost výběru správného dodavatele. Konečná cena zastřešení Někteří dodavatelé se snaží nalákat na nízkou cenu a " zapomínají " některé položky nejdříve naúčtovat .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY