Citová závislost eBook

Fatimma.cz Citová závislost Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Citová závislost! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Citová závislost a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Citová závislost.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,96 MB

ISBN: 9788026205883

POPIS
Citová závislost je velkým handicapem. Znamená, že člověk se přestane respektovat, věřit si, mít důvěru ve vztahy a žije jen pohledem toho druhého. A navíc s neodpovídající odezvou ze strany toho druhého, případně se ztrátou vztahu dotyčný citově závislý prožívá duševní utrpení.Tato závislost se projevuje nezdravě v citovém životě nejen v milostných vztazích (s důsledky násilí a nezdravé žárlivosti), ale její projevy lze nalézt někdy v přátelských, rodinných vztazích a u některých jedinců i v rámci pracovních vztahů a terapie.Kdo je citově závislý, jak to zjišťovat, co je zdrojem trápení a hlavně, jak se takový člověk může z citové závislosti vymanit, o tom pojednává tato kniha. Autorka nabízí řadu prostředků, které pomohou dotyčným osobám zbavit se utrpení.
STÁHNOUT ČÍST
Láska, nebo závislost? | Psychologie.cz
Citová závislost je velkým handicapem. Znamená, že člověk se přestane respektovat, věřit si, mít důvěru ve vztahy a žije jen pohledem toho druhého. A navíc s neodpovídající odezvou ze strany toho druhého, případně se ztrátou vztahu dotyčný citově závislý prožívá duševní utrpení.
Ze závislosti do nezávislosti - Vztahová slepota - YouTube
rozchod, špatný výběr partnera, obavy se samoty, pomoc psychologa, definitivní rozchod, odejít od partnera, smysl, citová závislost, ztráta jistoty Ačkoli si každý člověk přeje prožít život po boku toho „pravého" partnera, ne vždy se tyto tužby vyplní.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY