Osobnosti Olomouckého kraje eBook

Fatimma.cz Osobnosti Olomouckého kraje Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Osobnosti Olomouckého kraje! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Osobnosti Olomouckého kraje a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Osobnosti Olomouckého kraje.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,22 MB

ISBN: 9788085037777

POPIS
Výpravná encyklopedie Osobnosti Olomouckého kraje přináší 688 životopisných medailonů panovníků, umělců, vědců, církevních hodnostářů, vojáků, podnikatelů, sportovců i politiků od doby sv. Cyrila a Metoděje až po naší současnost, kteří zanechali nesmazatelnou stopu v dějinách tohoto regionu.Čtenářům tato jedinečná kniha poslouží nejen jako zdroj informací, ale i jako pramen poznání a pochopení vyjímečných lidských osudů, jež jsou s tím moravským krajem provázány.
STÁHNOUT ČÍST
Olomouc - Wikipedie
Pozvání na skleničku - Osobnosti Olomouckého kraje; Pozvání na skleničku - Osobnosti Olomouckého kraje. Datum: 09. 04. 2019: Místo konání ...
Olomouc - Wikipedie
Olomoucký kraj - Oslavy vzniku Československa jsou letos naplánovány ve městech a obcích po celé zemi. Hlavní část se uskuteční v pátek v Praze na Vítkově, Pražském hradě a Staroměstském náměstí. Státní vyznamenání z rukou prezidenta převzaly 28. října v minulosti i některé osobnosti z Olomouckého kraje. Připravili jsme jejich výběr.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY