Rembrandtův portrét eBook

Fatimma.cz Rembrandtův portrét Image

INFORMACE

Hledáte knihu Rembrandtův portrét? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Paul Christopher? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Rembrandtův portrét.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,65 MB

ISBN: 9788073816421

POPIS
Mladou archeoložku Finn Ryanovou, která pracuje pro londýnskou aukční síň, potká nenadálé a velmi nepravděpodobné štěstí. Společně s pohledným mladým šlechticem Billym Pilgrimem zdědí dům v Amsterdamu, nákladní loď plavící se při březích Bornea v jižním Pacifiku a obraz – podle všeho padělek Rembrandta. Padělek však skrývá pravý Rembrandtův portrét, v němž se zase ukrývá klíč k rozluštění záhady staré celá staletí. Finn a Bill však nejsou jediní, kdo ví, co všechno je v sázce – a co čeká na vyzvednutí na dně jižního Pacifiku.
STÁHNOUT ČÍST
Rembrandtův portrét / Finn Ryanová (3) --- PITAVAL ...
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Rembrandtův portrét | DIGIBOSS.cz
Rembrandtova výstava otevřená 1. dubna v Amsterdamu se stala senzací pro Českou republiku. Poprvé tu byl zveřejněn mimořádný objev: Rembrandtův nádherný portrét českého myslitele, filozofa a pedagoga Jana Amose Komenského (1592-1670). Výstavu ke 400. výročí Rembrandtova narození připravil osmašedesátiletý profesor Ernst van de Wetering.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY