Cesta na poledne eBook

Fatimma.cz Cesta na poledne Image

INFORMACE

Cesta na poledne je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Václav Křístek. Přečtěte si s námi knihu Cesta na poledne na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Cesta na poledne.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,59 MB

ISBN: 9788024229294

POPIS
Historický román o pozoruhodné postavě našich dějin, Jakubu Krčínovi z Jelčan (1535 - 1604). Tento "selfmademan", jenž se z rodiny kolínského měšťana vypracoval na regenta rožmberského panství, dodnes inspiruje historiky i literáty. Jeho rybníkářské dílo budilo tehdy respekt a nemělo v Evropě obdoby, dodnes je předmětem obdivu i bádání. Román však líčí "skrytá" Krčínova léta po skončení studií na univerzitě. Tehdy na své pouti poznal všechny vrstvy renesanční společnosti, její politické i náboženské spory; byl ale puzen dál, na rožmberská panství a jejich zrádná blata.
STÁHNOUT ČÍST
Cesta na poledne (Václav Křístek) | Detail knihy | ČBDB.cz
Všechny informace o produktu Kniha Cesta na poledne - 2. vydání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cesta na poledne - 2. vydání.
Cesta na poledne levně | Blesk zboží
Cesta na poledne. Křístek, Václav. Vydání: Městská knihovna v Praze 2017 | Jazyk: čeština. Historický román zachycuje životní osudy mladého Jakuba Krčína z Jelčan v 50. letech 16. století.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY