Ďábelské svádění eBook

Fatimma.cz Ďábelské svádění Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ďábelské svádění! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ďábelské svádění a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Ďábelské svádění.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,49 MB

ISBN: 0

POPIS
Děj románu autorka opět situuje do milovaného kraje kolem New Orleansu a tentokrát také na bohatou cukrovou plantáž u řeky Mississippi. Hrdinkou dramatického příběhu lásky a nenávisti, pomsty a odpuštění, je mladá Angelika Carewová. Renold Harden jí zachrání po výbuchu parníku život, ale vzápětí ji učiní svou zajatkyní. A navíc se jako její novopečený manžel dožaduje svých práv. Ale v jeho zamilovaných slovech, v jeho cílevědomém svádění je také cosi neupřímného. Angelika se postupně dozvídá, že její otec, falešný hráč, obehrál v kartách Renoldova otčíma o jeho plantáž. Právě plantáž Bonheur se stala dívčiným věnem, a tedy možná důvodem, proč Renold tolik usiluje o sňatek s ní. Jak dopadne nerovný boj mezi nevinnou Angelikou a zkušeným, Źpomstychtivým Renoldem? Zvítězí nad pomstou a nenávistí láska, nebo se pod snůškou lží a intrik rozplyne v dým?
STÁHNOUT ČÍST
Ďábelské svádění (Jennifer Blake) od 8.36€ . NajNakup.sk
Susan Johnson Ďábelské svádění. Nakladatelství: DOMINO cena: 199,- Kč vazba: vázaná stran: 288 vyšlo: 2006. ISBN: 80-7303-285-6. Anotace. Hraběnka Angela de Grae má všechno, co si jen žena může přát: bohatství, urozeného manžela a půvab, kterým okouzlila dokonce i nástupníka trůnu.
Ďábelské svádění - Kniha (1995), Jennifer Blake
Ďábelské svádění book. Read 29 reviews from the world's largest community for readers. Hraběnka Angela de Grae má všechno, co si jen žena může přát: boha...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY