Okresní město eBook

Fatimma.cz Okresní město Image

INFORMACE

Hledáte knihu Okresní město? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Karel Poláček? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Okresní město.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

ISBN: 9788073353919

POPIS
Okresní město je humornou mozaikou společenství, jež opustilo venkovský rytmus přírody, přitom ale má daleko do anonymní velkoměstské masy. Tato obecní pospolitost, jakou už dnes nepoznáme, žije prchavými vzruchy svého malého světa. Poláček se malichernostem a zlovolnosti jejích příslušníků sice posmívá (a byl za to potrestán zákazem navštěvovat své rodné město), ale i tak dnes na nás – obyvatele studeného neosobního světa 21. století – z anekdotických postřehů geniálního pozorovatele dýchne trocha laskavého řádu konzervativního včerejška.
STÁHNOUT ČÍST
Město Kroměřiž - oficiální stránky
Informace v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru. Provoz městského úřadu od 20.4. 2020.. COVID-19 Jaké nástroje finanční podpory nabízí stát podnikatelům? Město Rychnov nad Kněžnou nabízí pro osamělé seniory a spoluobčany v rizikových skupinách, o které se nemůže starat rodina, službu zajištění nákupu základních potravin a léků.
Kladno: Titulní stránka - Kladno - město pro kvalitní ...
Okresní město je satirický román Karla Poláčka z roku 1936.. Poláček napsal Okresní město jako první knihu postupně doplňované pentalogie, kde dalšími knihami byly Hrdinové táhnou do boje, Podzemní město a Vyprodáno, z pátého díla dokončil Poláček před svou smrtí jen krátký fragment.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY