Španělština ihned k použití eBook

Fatimma.cz Španělština ihned k použití Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Španělština ihned k použití! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Španělština ihned k použití a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Španělština ihned k použití.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,29 MB

ISBN: 9788073350932

POPIS
Tematicky uspořádaná příručka, která v 18 kapitolách pokrývá základní komunikační situace. Zamýšlena je především pro rychlé vyhledání informací při setkáních s cizinci za hranicemi i doma, hodit se vám ale bude také při soustavném studiu jazyka jako doplňková pomůcka. Kromě větné a slovní zásoby obsahuje navíc přehled španělské výslovnosti, stručné seznámení s španělskou mluvnicí, vybrané španělské reálie, podrobný obsah a abecední rejstřík.Příručka je určena všem, kdo se španělštinu učí nebo kdo ji používají, a to od začátečníků až po středně pokročilé, případně pokročilé (ve stupnici podle Evropského jazykového rámce od úrovně A1 až po B2, případně C1).
STÁHNOUT ČÍST
Španělština do kapsy -- ihned k použití - Knihy.ABZ.cz
Španělština ihned k použití Příručka obsahuje 18 kapitol, které pokrývají všechny základní tematické okruhy z oblasti běžného styku s cizinci , ať už turistického ...
Kniha: Španělština ihned k použití | Knihy.ABZ.cz
Všechny informace o produktu Španělština ihned k použití - do kapsy - Jarmila Janešová, Libuše Prokopová, Dely Serrano, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Španělština ihned k použití - do kapsy - Jarmila Janešová, Libuše Prokopová, Dely Serrano.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY