Kočky eBook

Fatimma.cz Kočky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kočky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Renate Jonesová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Kočky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,68 MB

ISBN: 9788024233741

POPIS
Velká celobarevná publikace obsahuje podrobné a fundované informace. Popisuje schopnosti koček, teritoriální chování, kočičí komunikaci, vývoj koťat, trendy moderní výživy, trénink s klikrem, systém odměňování, problémové chování a terapii. Nechybí ani praktická kapitola o zdraví koček a přehled plemen.
STÁHNOUT ČÍST
Granule pro kočky - Lékárna.cz
Kočka domácí (Felis silvestris f.catus) je domestikovaná forma kočky divoké, která je již po tisíciletí průvodcem člověka.Stejně jako její divoká příbuzná patří do podčeledi malé kočky, a je typickým zástupcem skupiny.Má pružné a svalnaté tělo, dokonale přizpůsobené lovu, ostré drápy a zuby a vynikající zrak, sluch a čich.
Inzerce koček a koťat - Sbazar.cz
Granule pro kočky žijící doma (Indoor) - pro kočky žijící v domě nebo bytě Dávky krmiva pro kočky (krmný návod) Dávkování odpovídá průměrnému odhadu, vždy se řiďte krmným návodem od výrobce, individuálním potřebám kočky a její aktivitou (domácí/venkovní kočka).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY