Hory a údolí života eBook

Fatimma.cz Hory a údolí života Image

INFORMACE

Hledáte knihu Hory a údolí života? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Anselm Grün? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Hory a údolí života.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,41 MB

ISBN: 9788075660169

POPIS
Čím jsem starší, tím více chápu putování jako obraz své životní cesty. Každý její úsek má jinou tvářnost. Putování po horách mě velmi fascinuje. Pokaždé si tu znovu otestuji vlastní meze. Ještě pořád si na něco troufnu. Udržuji se tím v kondici. A už staří řečtí filosofové rozvíjeli své nejdůležitější myšlenky při chůzi, proto je putování věčnou inspirací. Často při něm přicházím na nové nápady. (Anselm Grün)Krása hor vede člověka ke chvále Stvořitele a jeho díla, ale též k pokoře a k potřebnému životnímu nadhledu. Putování po horách je skutečně symbolem životní cesty: Má-li člověk dojít do cíle, je třeba nespoléhat se jen na sebe, neplýtvat silami, oprostit se od zbytečné zátěže a s odvahou čelit stále novým výzvám.
STÁHNOUT ČÍST
Hory a údolí života - Anselm Grün - Megaknihy.cz
Chalupa k pronajmutí: ubytování Zlaté Hory - Dolní Údolí v Jeseníkách. Chalupa k pronajmutí: kapacita 12 osob - 3 ložnice. Provoz: léto, zima, víkendové pobyty, Vánoce, Silvestr.
Hory a údolí života - iKarmel.cz
Úvod > Nové knihy > Populárně naučná pro dospělé > Duchovní literatura > Spiritualita > Anselm Grün - Hory a údolí života Nové knihy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY