Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice eBook

Fatimma.cz Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Viera Cibáková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,18 MB

ISBN: 9788021058057

POPIS
Předložený sborník příspěvků zahrnuje parciální výsledky z druhého roku výzkumu z obou sledovaných oblastí, tj. jak sektoru veřejného, tak sektoru finančního. Uvedené výstupy byly prezentovány na semináři konaném ve Šlapanicích ve dnech 24. a 25. 11. 2011. Oproti minulému sborníku, ve kterém dominoval veřejný sektor, v letošním roce byl předřazen sektor finanční.
STÁHNOUT ČÍST
Priroda v ceske a slovenske republice | Sleviste.cz
Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies.
Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj ...
Dopady vybraných veřejných politik na regionální rozvoj v České a Slovenské republice 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY