Šumaváci eBook

Fatimma.cz Šumaváci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šumaváci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šumaváci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Šumaváci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,72 MB

ISBN: 9788090563476

POPIS
Kniha Šumaváci autora Přemysla Čecha je volným pokračováním úspěšné knihy Trefen šumavským genem, oceněné i v soutěži Šumava Litera 2016. S ohledem na zájem čtenářů jezdil autor na besedy a vyprávěl o knize a o té „své“ Šumavě.Nemohl si přitom nevšimnout, že naprostá většina ohlasů a debat o knížce se vždy stočila na kapitoly, ve kterých připomínal šumavské osobnosti. Postupně si uvědomoval, že podobných postav zná víc, a že by možná stálo za to, přiblížit i jejich osudy.Výběr osobností pro knihu Šumaváci je autorovou ryze subjektivní záležitostí. Ale bylo podstatné, že všichni nosí Šumavu ve svém srdci, něco pro ni udělali, nebo o ní umějí zajímavě vyprávět. Celý rok za nimi jezdil po šumavských chalupách, scházel se s nimi v hospodách, ateliérech i na hradech…
STÁHNOUT ČÍST
ŠUMAVÁCI - harmonikářská kapela z Podlesí - Kalendář akcí
Kniha Šumaváci autora Přemysla Čecha je volným pokračováním úspěšné knihy Trefen šumavským genem, oceněné i v soutěži Šumava Litera 2016. S ohledem na zájem čtenářů jezdil autor na besedy a vyprávěl o knize a o té „své" Šumavě.
Šumaváci - Přemysl Čech | KOSMAS.cz - vaše internetové ...
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY