Jóga činu: Základy sádhany eBook

Fatimma.cz Jóga činu: Základy sádhany Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jóga činu: Základy sádhany? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Sáí Satja Bába? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Jóga činu: Základy sádhany.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,80 MB

ISBN: 8090340849

POPIS
Pokud je přijmeme, držíme se jich a postupně Šrí Satja Sáí Báby o základech sádhany vám bude na vaší duchovní cestě oporou a inspirací. Je na každém z nás, na našem osobním vyladění a přístupu, který z těchto základních bodů zařadímě do své sádhany, kdy a v jaké intenzitě. Ony základní body předkládá tato kniha. Existují však základní body, principy, které jsou všem společné, nebo jsou společné alespoň určitým skupinám lidí, jako jsou například studenti čii učitelé. Náš postup na cestě ke sjednocení se svým vnitřním Já, s Božstvím nám vrozeným, je také jedinečný a neopakovatelný. Praxe sádhany každého z nás je jiná, protože člověk je jedinečná, neopakovatelná bytost. Sádhana je duchovní cvičení.
STÁHNOUT ČÍST
Zaklady jogy | Srovnanicen.cz
Jóga činu: Základy sádhany; Promluvy 4; Promluvy 38; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181.
Jóga činu - Satja Sáí Báby | Knihy.ABZ.cz
Sádhany je duchovné cvičenie. Je na každom z nás, na našom osobnom vyladení a prístupu, ktorý z týchto základných bodov zaradíme do svojej sádhany, kedy a v akej intenzite.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY