Posuň a uvidíš - Věci na hraní eBook

Fatimma.cz Posuň a uvidíš - Věci na hraní Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Posuň a uvidíš - Věci na hraní! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Posuň a uvidíš - Věci na hraní a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Posuň a uvidíš - Věci na hraní.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,99 MB

ISBN: 8025107523

POPIS
Leporela pro nejmenší, knihy plné barev, her a poučení. Hrajte si se svými ratolestmi a pomozte jim spolu s našimi knihami objevovat nové věci a podněty. Knížečky jsou plné milých barevných ilustrací, které jsou dětem blízké. Děti v nich najdou právě to, co je v jejich věku nejvíce zajímá – lidi, stromy, květiny, domácí i cizokrajná zvířátka, ale i předměty každodenní potřeby a mnoho dalšího. Leporela jsou vyrobena z kvalitních materiálů a jsou uzpůsobena pro hraní nejmenším dětem.
STÁHNOUT ČÍST
Midnight dollhouse online hra zdarma - Superhry
Ne všechno se totiž dá udělat prstem na tabletu nebo na počítači. Všechno je potřeba vyzkoušet. Proto jsme se rozhodli, že kromě pomůcek pro základní a střední školy vytvoříme systém pro studenty na univerzitách. I absolventi si potřebují některé věci vyzkoušet, aby byli uplatnitelní v praxi.
Purrfect Pet Shop online hra zdarma - super-hry.com
Herní série pro dívky s názvem Roi Make Up se dočkala již pátého pokračování, což je už hodně dobré. Opět dostanete možnost upravit si svěřenou dívku k obrazu svému. Hra je sice ve složitém jazyce, nicméně ten naštěstí vůbec při hraní nepotřebujete. Musíte jednoduše přetahovat věci na správná místa na dívce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY