Průvodce světem současného umění eBook

Fatimma.cz Průvodce světem současného umění Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Průvodce světem současného umění! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Průvodce světem současného umění a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Průvodce světem současného umění.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,76 MB

ISBN: 9788074735585

POPIS
Průvodce pro každého, kdo chce získat přehled o nejrůznějších trendech současného světa uměníJak se vyznat ve spletitém světě současného umění? Zvolit si zasvěceného průvodce, který poodhalí jeho nejpozoruhodnější zákoutí a dovede čtenáře k vytvoření vlastního úsudku. Právě historik umění a kurátor, Alistair Hicks, v bohatě ilustrovaném průvodci představuje nejen nejznámější „západní“ umělce, ale poodhalí i svět umění Afriky, Asie a Blízkého východu. Současné umění uvádí do dobového a místního kontextu a portréty umělců doplňuje osobními postřehy.
STÁHNOUT ČÍST
HOLKAMODROOKATA: Průvodce světem současného umění
Průvodce světem současného umění Alistair Hicks. Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. Jak se vyznat ve spletitém světě současného umění? Zvolit si zasvěceného průvodce, který poodhalí jeho nejpozoruhodnější zákoutí a dovede čtenáře k vytvoření ...
Průvodce světem současného umění - Alistair Hicks | Knihy ...
Průvodce světem současného umění kniha od: Alistair Hicks. 60 % 5 hodnocení ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY