Život ve vlastních rukou eBook

Fatimma.cz Život ve vlastních rukou Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Život ve vlastních rukou! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Život ve vlastních rukou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Život ve vlastních rukou.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,72 MB

ISBN: 9788024746739

POPIS
Unikátní a přitom jednoduchý návod, jak hospodařit se svým časem a životem a najít cestu, která vás uspokojí. Tato kniha je právě pro vás, pokud se ráno probudíte a jste unavení a apatičtí. Pokud vám život nepřináší to, co byste chtěli. Pokud si říkáte, že musí být nějaká lepší cesta. Pokud máte pocit, že čas i život jen tak běží kolem vás. Pokud vás vaše práce nudí. Pokud nemáte vztah, který by vás naplňoval. Pokud se vám nelíbí to, co se z vás stalo. Pokud toužíte po štěstí. Pokud chcete, aby se ve vašem životě konečně stala nějaká pozitivní změna. Dobrá zpráva je, že toho můžete dosáhnout. Autorka je profesionální životní kouč a úspěšně pomohla nespočetnému zástupu svých klientů, aby "se sebou konečně začali něco dělat". Nikdo neříká, že dosáhnout života svých snů je jednoduché. Zde však máte připraven jedinečný návod, který se na rozdíl od podobných knih neodvolává na nutnost napojit se na vyšší bytosti nebo drilovat náročná cvičení. Stačí dodržet jednoduché rady a vzít svůj život do vlastních rukou.
STÁHNOUT ČÍST
Život ve vlastních rukou.
Život ve vlastních rukou. Metoda JIH® ... Ve všech oblastech je připravena pomoc. Znovunaladěním na vaší jedinečnost a láskyplnou energii se obnovuje vše, čeho jste součástí. Pomoc a naladění se na úspěch a prosperitu se vztahuje i na pracovní oblast vašeho života.
Život ve vlastních rukou | Knihy Grada
PROFORZA development pomáhá široké veřejnosti orientovat se na trhu financí. Nabízí celou řadu produktů, které pomáhají lidem k lepšímu životu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY