Ministři, kulisáci a podkomouši eBook

Fatimma.cz Ministři, kulisáci a podkomouši Image

INFORMACE

Ministři, kulisáci a podkomouši je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kristián Chalupa. Přečtěte si s námi knihu Ministři, kulisáci a podkomouši na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Ministři, kulisáci a podkomouši.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,66 MB

ISBN: 9788073541084

POPIS
Velice čtivé příběhy ze života Mariána, který se ve svém dětství v komunismu ocitá mezi dvěma stranami. Vyrůstá a společně s ním se i příběh posouvá historií vpřed a zachycuje události z velmi osobního pohledu. Z komunistické doby nahlížíme do vtipných absurdit, tehdy běžných, které nám z dnešního pohledu přijdou vtipné, ale zároveň i trochu smutné. Příběh však nekončí se sametovou revolucí, ale ubírá se dál životem Mariána, jenž stále provázejí vtipné situace a vzpomínky na práci kulisáka, redaktora a na různá setkání, ať očekávána či náhodná - mezi nimi i setkání s Václavem Havlem. Kniha je doplněna sesbíranými fórismy z autorova okolí, ať už vyřčenými jeho přáteli či jen odposlechnutými v tramvaji či na ulici.Kristián Chalupa je absolventem brněnské Masarykovy univerzity. Je autorem mj.povídkových knih Hostina kulisáků a jiné podhostiny a V zahraničí a vpodhraničí. Vystřídal řadu zaměstnání - pracoval jako skladový čistavební dělník, kulisák, pracovník propagace. Dvanáct let byl novinářem. Odroku 1999 působí na Úřadě pro ochranu hospodářské soutěže, jako jeho mluvčía později i ve funkci ředitele odboru vnějších vztahů. Od svých deseti letse zajímá o politiku a novodobé dějiny a následně i o divadlo.
STÁHNOUT ČÍST
Kristian | Srovnanicen.cz
Velice čtivé příběhy ze života Mariána, který se ve svém dětství v komunismu ocitá mezi dvěma stranami. Vyrůstá a společně s ním se i příběh posouvá historií vpřed a zachycuje události z velmi osobního pohledu. Z komunistické doby nahlížíme do vtipných absurdit, tehdy běžných, které nám z dnešního pohledu přijdou vtipné, ale zároveň i trochu smutné.
Křest knihy Kristiána Chalupy Ministři, kulisáci a podkomouši
Ministři, kulisáci a podkomouši. Kdo napsal knihu Ministři, kulisáci a podkomouši? Autorem je Kristián Chalupa. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY