Temná věž 1: Zrození pistolníka eBook

Fatimma.cz Temná věž 1: Zrození pistolníka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Temná věž 1: Zrození pistolníka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Temná věž 1: Zrození pistolníka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Temná věž 1: Zrození pistolníka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,15 MB

ISBN: 9788074493782

POPIS
Skvělá komiksová adaptace brilantní fantasy série kultovního hororového tvůrce – máme vůbec říkat ještě něco víc? Možná jen to, že komiksová série není jen převyprávěním knih. Vracíme se v nich ještě před děj série, do doby mládí pistolníka Rolanda. Do doby jeho prvních přestřelek, lásek a zrad. Na kvalitě adaptace, inspirované střípky z knih, se podepsalo i to, že ji měl na starost zkušený vypravěč Peter David... a snovou kresbu dodal úžasný Jae Lee!
STÁHNOUT ČÍST
Temná věž 1 - Zrození pistolníka skladem - MegaComics
Všechny informace o produktu Komiks Temná věž 1 - Zrození pistolníka - King Stephen, David Peter, Lee Jae, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Temná věž 1 - Zrození pistolníka - King Stephen, David Peter, Lee Jae.
Temna vez 1 zrozeni pistolnika stephen king levně ...
Vydali jsme Temná věž 1: Zrození pistolníka. Série: Temná věž Stephen King, Peter David, Jae Lee. CESTA MUŽE ZAČÍNÁ ZKOUŠKOU CHLAPCE. Svět Rolanda Deschaina - svět Temné věže - byl pro Stephena Kinga posedlostí, která trvala téměř třicet let.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY