Před úsvitem, po ránu eBook

Fatimma.cz Před úsvitem, po ránu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Před úsvitem, po ránu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je František Koukolík? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Před úsvitem, po ránu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,88 MB

ISBN: 9788024636344

POPIS
Druhé vydání zahrnuje deset esejí o vývoji lidského mozku před narozením, v kojeneckém, batolecím, předškolním a školním věku včetně dospívání. Snažil jsem se v nich uchovat čtyři základní směry poznání z vydání prvního:hluboké zakořenění duševních funkcí našeho druhu v evoluční minulosti sahající do hloubky desítek milionů let; skutečnost, že děti ještě před narozením a počínaje prvními okamžiky po něm „vědí“, aniž by si to uvědomovaly a byly s to přímo sdělit, podstatně víc, než si donedávna uměl kdokoli představit; vývoj niterného života vlivem zevního prostředí, zejména vztahem nejmenších dětí a maminek, jemuž se říká vazba;skupinu objevů dokazujících vzájemný vztah empatie, mentalizace a sebeuvědomování, kořenů lidství.Nové poznatky jsem se pokusil sloučit se staršími, překonané vyřadit. Všechny kapitoly jsou informačně prohloubené, zvláštní prostor je věnován inteligenci, vývoji jáství a vývoji vztahu mezi jedincem a skupinou.
STÁHNOUT ČÍST
Medvik: Před úsvitem, po ránu
Kniha: Před úsvitem, po ránu (František Koukolík). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Před úsvitem / Before Sunrise (1995) | ČSFD.cz
Před úsvitem, po ránu - Eseje o dětech a rodičích; Před úsvitem, po ránu - Eseje o dětech a rodičích. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0280082: Nakladatel: Nakladatelství Karolinum: Cena s DPH :
SOUVISEJÍCÍ KNIHY