Setnovo pátrání 1: Prokletý hrob eBook

Fatimma.cz Setnovo pátrání 1: Prokletý hrob Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Setnovo pátrání 1: Prokletý hrob! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Setnovo pátrání 1: Prokletý hrob a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Setnovo pátrání 1: Prokletý hrob.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,30 MB

ISBN: 9788024253145

POPIS
Láska, falešná zdání a boj se zločinem: první díl dobrodružství ve starověkém Egyptě.Slavný Christian Jacq – egyptolog, který proslul svými romány o starém Egyptě – uvádí jakonového hrdinu učeného prince Setnu, mladšího syna Ramesse II. V době faraonova vítězství v Núbii zmizel vzácný poklad: zapečetěná Usirova nádoba, která obsahuje tajemství života a smrti. Setna znalý kouzel hodlá překazit plány tomu, kdo nádobu odcizil. Seznámí se s nádhernou dívkou Sechet a vášnivě se do sebe zamilují. Společně budou muset vyřešit podivná tajemství a odhalit spiknutí. Dokáže jejich láska překonat všechna protivenství?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Setnovo pátrání 1: Prokletý hrob (Christian Jacq ...
Kompletní technická specifikace produktu Setnovo pátrání 1: Prokletý hrob - Christian Jacq a další informace o produktu.
Kniha: Setnovo pátrání 1: Prokletý hrob (Christian Jacq ...
Kupte knihu Prokletý hrob (Christian Jacq) s 10 % zľavou za 9.25 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY