Opři se o mě - Evangelium podle U2 eBook

Fatimma.cz Opři se o mě - Evangelium podle U2 Image

INFORMACE

Opři se o mě - Evangelium podle U2 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Greg Garrett. Přečtěte si s námi knihu Opři se o mě - Evangelium podle U2 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Opři se o mě - Evangelium podle U2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,69 MB

ISBN: 9788087282175

POPIS
Kapela U2 je jistě fenoménem v oblasti populární hudby. Jejich tvorba si našla milióny fanoušků po celém světě a to nejen díky vynikajícím textům a melodiím, ale také díky jejich duchovnímu poselství, které se dotýká člověka na jakési hlubší, bytostné rovině. Vliv U2 daleko přesahuje hranice popkultury. Jejich písně povzbudily mnohé posluchače k tomu, aby svoji víru proměnili v činy, aby se vydali na pomoc chudým a těm, kteří jsou na okraji společnosti. Tato kniha se vydává po stopách duchovních témat, která U2 ve svých písních sdílejí.
STÁHNOUT ČÍST
Evangelium podle U2 - iKarmel.cz
Evangelium podle U2 od Greg Garrett v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Kniha: Opři se o mě - Evangelium podle U2 (Greg Garrett ...
Opři se o mě: Evangelium podle U2. Kdo napsal knihu Opři se o mě: Evangelium podle U2? Autorem je Greg Garrett. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY