Vražedné dědictví eBook

Fatimma.cz Vražedné dědictví Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vražedné dědictví! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vražedné dědictví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Vražedné dědictví.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,45 MB

ISBN: 9788087087916

POPIS
V suterénním bytě na Manhattanu dojde k přepadení mladé ženy, restaurátorky knih Tiny Barrové. Na místo se dostaví tým detektivů, kteří Tinu odvážejí do nemocnice, kde se má podrobit důkladné lékařské prohlídce. Žena však po příjezdu na místo beze stopy zmizí. Pátrání po ní je bezvýsledné a mezitím dojde v jejím bytě k násilné vraždě. U znetvořeného těla je nalezena stará modlitební knížka ze 17. století. Pátrání přivádí detektivy do uzavřeného světa vzácných knih, tisků a starobylých map, jejichž cena se pohybuje v astronomických částkách, a do prostředí fanatických sběratelů, kteří jsou schopni pro ceněnou knihu či mapu podvodu, krádeže i vraždy.
STÁHNOUT ČÍST
Vraždy v Kitzbühelu - Vražedné dědictví / Todbringendes ...
Objednávejte knihu Vražedné dědictví v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Vražedné dědictví - Linda Fairsteinová | Antikvariát Brdy
Informace / Anotace ke knize: Vražedné dědictví V suterénním bytě na Manhattanu dojde k přepadení mladé ženy, restaurátorky knih Tiny Barrové. Na místo se dostaví tým detektivů, kteří Tinu odvážejí do nemocnice, kde se má podrobit důkladné lékařské prohlídce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY