Korsika eBook

Fatimma.cz Korsika Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Korsika! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Korsika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Korsika.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,44 MB

ISBN: 9788072366859

POPIS
Přírodními půvaby oplývající smaragdový ostrov ve Středomoří, vroubený nádhernými plážemi a tichými zátokami, s rušnými přístavními městečky a romantickými horskými vesničkami ve vnitrozemí - to je Korsika! Ostrov, který byl v antice nazýván Kalliste, nejkrásnější, si toto pojmenování plně zasluhuje… Pokud si přibalíte MERIAN live! do batohu, získáte jedinečnou šanci poznávat tento "malý kontinent" ze všech jeho fascinujících stránek. Váš věrný souputník vás provede malebnými, úzkými, křemennou dlažbou zpevněnými uličkami San Antonia, nejkrásnější vesnice Korsiky, která jako orlí hnízdo trůní na vrcholku hory; navštívíte nejslavnější, nejlépe dochovaný a nejfotogeničtější románský kostelík ostrova - San Michele v Muratu - který je postaven ze zeleného serpentinitu a budete obdivovat nádherné renesanční fresky v kapli Santa Maria Assunta. Vyznavači přírodních krás uvítají putování soutěskou Gorges de la Restonica nebo po Cap Corse s jeho vinicemi, olivovými háji a janovanskými strážními věžemi, milovníci historie ocení zase návštěvu městečka Ajaccio, kde si mohou prohlédnout rodný dům Napoleona s muzeem. K vašim nezapomenutelným zážitkům bude jistě patřit i projížďka na člunu pod bělostnými útesy k jeskyním v Bonifaco či prohlídka proslulého naleziště tajemné megalitické kultury Filitosa s četnými dolmeny a menhiry. Zejména svým dětem se zavděčíte panoramatickou jízdou po ostrovní dráze Micheline, při níž jednou z atrakcí je odhánění divokých prasat či ovcí z kolejnic… MERIAN live! vám také poradí, jak se mimo jiné dostat k přímo "karibské" pláži, Plage de Saleccia, či ke klášternímu hospicu Maison Saint-Hyacinthe. Objevte tedy na své letošní dovolené Korsiku, ostrov inspirativní krásy - s MERIAN live!
STÁHNOUT ČÍST
Korsika - Dovolená ve Francii 2020 | eTravel.cz
Korsika News Aktuelle Informationen aus Korsika Melden Sie sich über unseren kostenlosen Newsletters-Service an, um Benachrichtigungen zu erhalten, wenn neue Informationen verfügbar sind. Explore
Korsika - Dovolená ve Francii 2020 | eTravel.cz
Ein Urlaub auf Korsika ist perfekt für Familien mit Kindern, für Freunde schöner Natur, glasklarem Wasser und traumhafter Strände.Egal, ob man an einem der schönsten Strände Korsikas entspannen möchte oder lieber in den Bergen Korsikas wandern geht, die Insel im Mittelmeer hat für jeden Urlauber etwas zu bieten, der hier seine Ferien verbringt.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY